O mnie

Rafał

Rozwiązaniami systemowymi dla firm, opartymi głównie o kasy i drukarki fiskalne, zajmuję się od kilku lat. Początkowo była to tylko praca, ale po pewnym czasie naprawdę zacząłem się interesować tymi urządzeniami. Doszło nawet do tego, że postanowiłem poświęcić im trochę więcej czasu, niż wymagają codzienne obowiązki, i założyłem tę stronę internetową.

Z wykształcenia jestem informatykiem, z zamiłowania czytelnikiem literatury popularno-naukowej, zapalonym rowerzystą i wiernym fanem kilku mniej znanych kapel muzycznych. Lubię gotować… wodę na herbatę. W wolnych chwilach zdarza mi się też ubić kilku zgnilców w Wiedźminie, ale wolnych chwil mam ostatnio niewiele. Tak jak wspomniałem na początku – ostatnio chodzą mi po głowie głównie kasy, rozwiązania systemowe itp.

Na mojej stronie znajdziecie krótkie opisy dostępnych na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Będą to kasy i drukarki uznanych producentów, a nie kolejnej firmy-krzak. Ze zdecydowaną większością modeli miałem i zapewne będę miał osobistą styczność, więc teksty są niejako „z pierwszej ręki” (ominęła mnie przyjemność obcowania z kilkoma wersjami aptecznymi).

Jeżeli trafiliście na tę stronę po to, aby podzielić się swoją wiedzą – śmiało, komentujcie! Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z tą gałęzią IT, szukacie informacji o pierwszej kasie lub drukarce – nie bójcie się, pytajcie! Ta strona jest przede wszystkim dla Was, a nie dla mnie 😉