Drukarki fiskalne Posnet

Wśród drukarek rejestrujących, które są obecnie tworzone przez Posnet, można znaleźć bardzo zróżnicowane modele dla firm. Urządzenia o mniejszych bądź większych gabarytach, wyposażone w odmienne złącza i moduły komunikacyjne oraz pozwalające na obsługę konkretnej liczby pozycji towarowych (od 100 000 PLU w górę). W związku z tym, większość polskich przedsiębiorców, którzy szukają funkcjonalnych i niezawodnych drukarek fiskalnych, z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponadto, warto zwrócić uwagę na różne warianty konstrukcyjne i technologiczne urządzeń marki Posnet. Pozwoli to na jeszcze lepsze dostosowanie drukarki fiskalnej do potrzeb danego biznesu.

Zestawienie drukarek rejestrujących marki Posnet:

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV
Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV

Posnet Thermal FV – drukarka fiskalna z mechanizmem termicznym, który wymaga stosowania 2 rolek papieru termicznego (do wystawiania paragonów i realizowania kopii tych dokumentów). Od wielu lat cieszy się zainteresowaniem krajowych przedsiębiorców.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Posnet Temo HS EJ – urządzenie fiskalne o wyjątkowo niewielkich gabarytach i małej wadze. Równocześnie jednak, drukarka rejestrująca, w której obecny jest moduł elektronicznej kopii paragonów oraz łatwy w obsłudze mechanizm termiczny.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Trio
Drukarka fiskalna Posnet Trio

Posnet Trio – niezwykle wszechstronna technologia, którą można stosować zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w przypadku pracy mobilnej. Wspomniana drukarka pozwala na obsługę bazy towarowej, zawierającej maksymalnie do 250 000 pozycji PLU.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ
Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ

Posnet Thermal FV EJ – jedna z najbardziej uznanych drukarek rejestrujących, które są obecnie dostępne na polskim rynku technologii sprzedaży. Charakteryzuje się optymalnym połączeniem niezbędnych funkcji i parametrów oraz korzystnej ceny.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Posnet Thermal HS EJ – zdaniem wielu osób, najatrakcyjniejsza drukarka rejestrująca, która należy do rodziny urządzeń Posnet Thermal. Poza eleganckim designem, urządzenie może się też pochwalić zaawansowaną i przydatną funkcjonalnością.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL
Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Posnet Thermal XL – nazwa tej drukarki rejestrującej z pewnością nie odnosi się do jej gabarytów. Jest to bowiem urządzenie o kompaktowych wymiarach. Co w takim razie oznacza „XL”? Przede wszystkim wysokie parametry użytkowe, którymi charakteryzuje się ten model.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal A XL
Drukarka fiskalna Posnet Thermal A XL

Posnet Thermal A XL – wersja popularnego modelu Thermal XL, która posiada funkcje ułatwiające prowadzenie sprzedaży w aptekach oraz hurtowniach farmaceutycznych. Ta drukarka fiskalna oferuje m.in. wystawianie wycen leków gotowych i robionych na zamówienie.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD – najbardziej zaawansowana technicznie drukarka z linii Posnet Thermal. Posiada nie tylko moduł pozwalający na archiwizowanie kopii paragonów w formie elektronicznej, ale także port komunikacyjny Ethernet (w standardzie).

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Posnet Thermal A HD
Drukarka fiskalna Posnet Thermal A HD

Posnet Thermal A HD – model wyposażony w różne funkcje apteczne, złącze pozwalające na pracę w sieci LAN oraz błyskawiczny mechanizm do wystawiania paragonów i innych dokumentów. Co więcej, jest to drukarka fiskalna dostępna w 2 wariantach konstrukcyjnych.