Kasy fiskalne Elzab

Dlaczego współcześnie tak wielu polskich przedsiębiorców decyduje się na stosowanie kas fiskalnych Elzab? To proste – modele tworzone przez wspomnianego producenta charakteryzują się idealnym stosunkiem funkcjonalności do ceny. Warto także podkreślić, że w tym przypadku mowa o wyjątkowo zróżnicowanych urządzeniach rejestrujących. Wśród kas marki Elzab można znaleźć zarówno modele z kopią tradycyjną (papierową), jak i elektroniczną (zapis danych na karcie pamięci). Ponadto, we wspomnianych urządzeniach stosowane są klawiatury z definiowalnymi przyciskami, czytelne wyświetlacze (kasjera i nabywcy) oraz wydajne technologie wydruku.

Sprawdź kasy fiskalne marki Elzab:

Kasa fiskalna Elzab Mini
Kasa fiskalna Elzab Mini

Elzab Mini – kasa rejestrująca, która charakteryzuje się podstawową funkcjonalnością. Posiada 2-rolkowy mechanizm termiczny, więc realizuje kopie paragonów w formie papierowej. Co więcej, model Mini to naprawdę małe i lekkie urządzenie fiskalne.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Mini E
Kasa fiskalna Elzab Mini E

Elzab Mini E – model z elektroniczną kopią paragonów, wytrzymałym mechanizmem termicznym oraz szczelną klawiaturą, która umożliwia zaprogramowanie nawet do 61 skrótów klawiszowych. A wszystko to w kompaktowej i lekkiej konstrukcji!

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab K10
Kasa fiskalna Elzab K10

Elzab K10 – jedna z najpopularniejszych, małych kas rejestrujących na polskim rynku fiskalnym. Zastosowany w niej panel dotykowy zapewnia intuicyjne prowadzenie sprzedaży. Ponadto, K10 wyróżnia się wyjątkowo solidną i szczelną konstrukcją.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Jota
Kasa fiskalna Elzab Jota

Elzab Jota – w tej kasie rejestrującej obecne są 2 czytelne, podświetlane ekrany (użytkownika i nabywcy). Dodatkowo, urządzenie posiada klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi oraz mechanizm drukujący, który obsługuje rolki papieru o długości 30 m.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Jota E
Kasa fiskalna Elzab Jota E

Elzab Jota E – co charakteryzuje tę kasę fiskalną? Przede wszystkim 3 warianty bazy towarowej, o pojemności 4 095, 6 143 lub 20 479 PLU. Poza tym, model Jota E umożliwia zaprogramowanie 71 skrótów klawiszowych oraz zapewnia elektroniczny zapis kopii paragonów.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Delta Max
Kasa fiskalna Elzab Delta Max

Elzab Delta Max – systemowa kasa rejestrująca z tradycyjną kopią paragonów fiskalnych. Można w niej zaprogramować do 20 479 pozycji towarowych (produktów bądź usług) oraz zdefiniować nawet 94 klawisze funkcyjne.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Delta Max E
Kasa fiskalna Elzab Delta Max E

Elzab Delta Max E – model przeznaczony do pracy w średnich i dużych systemach sprzedaży. Może współpracować z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, posiada 94 klawisze funkcyjne oraz archiwizuje kopię paragonów na karcie pamięci microSD.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab Alfa Max E
Kasa fiskalna Elzab Alfa Max E

Elzab Alfa Max E – urządzenie o funkcjonalności zbliżonej do systemowych kas fiskalnych. Oprócz wysokich parametrów technicznych i wielu praktycznych opcji, cechuje się także eleganckim wzornictwem oraz solidnym wykonaniem.