Kasy fiskalne Posnet

Posnet to z pewnością jeden z czołowych producentów technologii dla handlu, którzy obecnie działają na krajowym rynku fiskalnym. Kasy rejestrujące tej marki często wyznaczają nowe trendy w branży, np. tendencję do integrowania różnych elementów systemu sprzedaży. Ponadto, we wspomnianych urządzeniach stosowane są wytrzymałe mechanizmy termiczne, definiowalne klawiatury, wydajne akumulatory czy też wyraziste wyświetlacze. Innymi słowy, w tym przypadku podstawowe ogniwa kas fiskalnych Posnet wpływają bardzo korzystnie na automatyzację pracy i komfort obsługi klientów przedsiębiorstwa.

Oto kasy produkowane obecnie przez Posnet:

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU
Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Posnet Mobile EU – kasa rejestrująca o wyjątkowo solidnej konstrukcji oraz małych gabarytach. Doskonale sprawdza się w mobilnych działalnościach gospodarczych, jak również w firmach, które dysponują niewielkim stanowiskiem obsługi klientów.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Posnet Mobile HS EJ – nie dość, że to najmniejsza i najlżejsza kasa na rynku, to jeszcze zastosowano w niej moduł elektronicznej kopii paragonów. Poza tym, model ten pozwala na zdefiniowanie 4 000 pozycji towarowych.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU

Posnet Bingo HS EU – przyjazna w obsłudze kasa rejestrująca, która zapisuje kopie paragonów w formie papierowej. Na jej klawiaturze znalazło się 5 przycisków funkcyjnych. Każdemu z tych klawiszy można przypisać 3 różne znaczenia (skróty).

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ – popularne urządzenie fiskalne, z obsługą którego radzą sobie nawet początkujący kasjerzy. Oprócz modułu kopii elektronicznej, ta kasa fiskalna posiada także wytrzymały mechanizm termiczny.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Posnet Bingo XL – najbardziej zaawansowana technologicznie kasa z rodziny urządzeń fiskalnych Posnet Bingo. Już w standardzie posiada port komunikacyjny Ethernet. Co ciekawe, model Bingo XL można zamówić w wariancie z wydajniejszym akumulatorem.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Revo
Kasa fiskalna Posnet Revo

Posnet Revo – pierwsza kasa fiskalna w ofercie tego producenta, którą można zintegrować z szalką ważącą. Jest dostępna w aż 6 wersjach kolorystycznych, z różnymi interfejsami komunikacyjnymi oraz z bazą PLU o pojemności 10 000 lub 15 000 pozycji towarowych.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Ergo
Kasa fiskalna Posnet Ergo

Posnet Ergo – mała kasa rejestrująca, którą można rozbudowywać wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, np. zwiększyć w niej maksymalną wielkość bazy towarowej. Wyróżnia się również eleganckim designem i wytrzymała obudową.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Neo XL EJ
Kasa fiskalna Posnet Neo XL EJ

Posnet Neo XL EJ – idealne rozwiązanie dla rozbudowanych systemów sprzedaży, w których niezbędna jest obsługa dużego asortymentu. W tej kasie fiskalnej można stosować rolkę papieru o długość aż 100 metrów!