Kasy fiskalne Farex

Kasy tworzone przez Farex cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich podatników. Dotyczy to zarówno modeli posiadających moduły elektronicznej kopii paragonów, jak i urządzeń realizujących wspomniane dokumenty w formie papierowej (na dodatkowej rolce). Przedsiębiorcy sięgają często po kasy rejestrujące Farex z kilku powodów. Po pierwsze, są to stosunkowo niedrogie modele, które jednocześnie posiadają funkcje niezbędne do prawidłowego rejestrowania obrotu. Po drugie, obsługa tych urządzeń nie jest trudna nawet dla początkujących kasjerów. Po trzecie, kasy Farex dobrze znoszą intensywną eksploatację – w ramach działalności mobilnej lub stacjonarnej.

Sprawdź modele kas rejestrujących Farex:

Kasa fiskalna Farex Perła
Kasa fiskalna Farex Perła

Farex Perła – bardzo poręczna i lekka kasa fiskalna, w której można zdefiniować do 3 000 towarów lub usług. Model ten może współpracować z innymi urządzeniami, np. z czytnikiem kodów kreskowych, komputerem albo wagą elektroniczną.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Farex Perła E
Kasa fiskalna Farex Perła E

Farex Perła E – urządzenie archiwizujące kopię paragonów w formie elektronicznej. Doskonale sprawdza się w przypadku handlu mobilnego oraz podczas obsługiwania klientów w małych punktach handlowych i usługowych.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus
Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus

Farex Bursztyn Plus – udoskonalona wersja popularnej kasy rejestrującej. Wyróżnia się obsługą do 5 000 pozycji towarowych, obecnością 8 klawiszy funkcyjnych oraz dwoma alfanumerycznymi, podświetlanymi ekranami LCD.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Farex Szafir E
Kasa fiskalna Farex Szafir E

Farex Szafir E – w przypadku tej kasy fiskalnej na podkreślenie zasługuje obecność modułu elektronicznej kopii paragonów. Co więcej, urządzenie pozwala na korzystanie z rolki papieru termicznego o długości 40 metrów.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050
Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Farex i-Ergos 3050 – co zyskają przedsiębiorcy, którzy wybiorą to urządzenie rejestrujące? Przede wszystkim kasę gwarantującą zaprogramowanie 20 skrótów klawiszowych. Ponadto, właściciele modelu i-Ergos 3050 mogą przechowywać kopię paragonów na cyfrowym nośniku danych.