Kasy fiskalne Novitus

Novitus produkuje obecnie wiele różnych kas fiskalnych. Począwszy od najprostszych, małych i lekkich urządzeń rejestrujących, po zaawansowane rozwiązania technologiczne, przeznaczone głównie dla rozbudowanych systemów sprzedaży. Dlatego też kasy fiskalne tego producenta znajdują zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Co ciekawe, poszczególne modele tej marki można w prosty sposób dostosować do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej. Wystarczy wtedy wybrać wariant pojemności bazy PLU albo rozbudować standardowe interfejsy komunikacyjne. Ponadto, wśród kas rejestrujących od Novitus znajdują się zarówno urządzenia z kopią tradycyjną, jak i takie wyposażone w moduły do przechowywania danych w formie elektronicznej.

Dla zainteresowanych kasami fiskalnymi marki Novitus:

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus

Novitus Mała Plus – najprostszy model, który jest tworzony przez polskiego producenta technologii sprzedaży. Kasa fiskalna charakteryzująca się małymi gabarytami oraz możliwością współpracy z terminalem do kart płatniczych.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E

Novitus Mała Plus E – prosta w obsłudze, niewielka kasa rejestrująca, w której zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu urządzenie wystawia różne dokumenty na papierze termicznym o szerokości 57 mm.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Nano E
Kasa fiskalna Novitus Nano E

Novitus Nano E – zdecydowanie jeden z najpopularniejszych modeli na polskim rynku. Przenośne Urządzenie fiskalne, które wyróżnia się nie tylko kompaktową i lekką konstrukcją, ale także szeregiem przydatnych funkcjonalności.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Lupo
Kasa fiskalna Novitus Lupo

Novitus Lupo – urządzenie rejestrujące, które sprawdza się najlepiej w małych i średnich punktach handlowych bądź usługowych. Pozwala na zdefiniowanie 3 000 PLU oraz maksymalnie 8 klawiszy funkcyjnych (tryb szybkiej sprzedaży).

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Lupo E
Kasa fiskalna Novitus Lupo E

Novitus Lupo E – kasa rejestrująca, która ułatwia przechowywanie istotnej dokumentacji firmowej. Przy zastosowaniu tego modelu można bowiem archiwizować kopię paragonów fiskalnych na karcie pamięci SD.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus next
Kasa fiskalna Novitus next

Novitus next – niezwykle zaawansowany technologicznie model, w którym obecny jest tablet z systemem operacyjnym Android. Co więcej, ta kasa fiskalna zapewnia korzystanie z nowoczesnej aplikacji chmurowej NoviCloud.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Sento E
Kasa fiskalna Novitus Sento E

Novitus Sento E – kasa rejestrująca, która należy do grona urządzeń tzw. średniego segmentu. Umożliwia zaprogramowanie nawet do 16 000 produktów bądź usług. Posiada również wydajny mechanizm drukujący, który wykorzystuje rolkę o długości 60 m.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Sento Lan E
Kasa fiskalna Novitus Sento Lan E

Novitus Sento LAN E – urządzenie wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD oraz moduł kopii elektronicznej. Już w standardzie posiada interfejs komunikacyjny Ethernet, który gwarantuje płynną współpracę z komputerem w sieci LAN.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E
Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E

Novitus Soleo LAN E – kasa rejestrująca z portem sieciowym LAN oraz bazą towarową, która pomieści nawet do 20 000 pozycji PLU. Pozwala na korzystanie z 104 skrótów klawiszowych – po wcześniejszym zdefiniowaniu przycisków funkcyjnych.

 

 

 

 

 

Kasa fiskalna Novitus PS 4000 E
Kasa fiskalna Novitus PS 4000 E

Novitus PS 4000 E – kasa fiskalna z ogromną bazą PLU (40 000 lub 60 000 pozycji), rozbudowaną klawiaturą (129 skrótów) oraz różnorodnymi złączami komunikacyjnymi (Ethernet, PS/2, 3 x RS-232). Idealna do pracy w rozbudowanym rozwiązaniu systemowym dla firmy.