Drukarki fiskalne Innova

Drukarki rejestrujące marki Innova z pewnością mogą się pochwalić tym, że posiadają grono oddanych fanów. Nic więc dziwnego, iż urządzenia tego producenta są w dzisiejszych czasach wdrażane zarówno w placówkach handlowych, jak i punktach usługowych. Co wpływa na zainteresowanie tymi modelami? Niewątpliwym wyróżnikiem drukarek fiskalnych, które są tworzone przez Innova, jest atrakcyjny design. Urządzenia tej marki doskonale wkomponowują się w stanowisko sprzedaży i podkreślają prestiż działalności gospodarczej. Ponadto, w modelach od Innova stosowane są praktyczne rozwiązania technologiczne, m.in. proste w obsłudze mechanizmy drukujące.

Poznaj drukarki fiskalne produkowane przez Innova:

Drukarka fiskalna Innova DF-1 FV
Drukarka fiskalna Innova DF-1 FV

Innova DF-1 FV – drukarka rejestrująca z wyjątkowo szybkim mechanizmem termicznym, który zapewnia wystawianie różnych dokumentów, np. paragonów fiskalnych i faktur VAT, z prędkością dochodzącą do 72 linii tekstu na sekundę!

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ
Drukarka fiskalna Innova Profit EJ

Innova Profit EJ – drukarka fiskalna przeznaczone do obsługi bazy towarowej o maksymalnej wielkości 120 000 PLU. Co więcej, urządzenie wyposażone w moduł Innova EJ – pozwalający na archiwizowanie kopii paragonów w formie elektronicznej.