Kasy fiskalne

Jakie kasy rejestrujące są w dzisiejszych czasach dostępne na polskim rynku? Podstawową grupę stanowią urządzenia stacjonarne, które sprawdzają się przede wszystkim w punktach handlowych oraz usługowych. Oprócz tego, krajowi producenci pamiętają o tym, że część podatników zajmuje się obsługą klientów w ramach działalności mobilnej. W związku z tym, na rynku technologii sprzedaży nie brakuje również przenośnych kas fiskalnych, czyli modeli o kompaktowych gabarytach. Co więcej, konkretne urządzenia różnią się parametrami użytkowymi oraz dostępnymi funkcjami. Wszystko zależy w tym przypadku od tego, w jakie rozwiązania techniczne daną kasę rejestrującą wyposażył jej producent.

Zestawienie kas fiskalnych wg producentów:

Kasa fiskalna Novitus next
Kasy fiskalne Novitus

Pod względem liczby produkowanych modeli, Novitus można uznać za jednego z liderów rynku kas fiskalnych. A kluczowe w tym przypadku wydaje się to, że urządzenia tej marki – zarówno stacjonarne, jak i mobilne – zapewniają przedsiębiorcom szereg udogodnień. Duża liczba modeli nie oznacza tu więc gorszej jakości. Wręcz przeciwnie! Kasy Novitus posiadają czytelne ekrany, wytrzymałe technologie wydruku, wydajne baterie czy programowalne klawiatury. W rezultacie, korzystanie z tych urządzeń to czysta przyjemność.

 

 

 

Kasa fiskalna Innova Presto
Kasy fiskalne Innova

Jacy przedsiębiorcy powinni zwrócić szczególną uwagę na urządzenia produkowane obecnie przez Innova? Z kas fiskalnych tej marki z pewnością będą zadowoleni podatnicy, którzy cenią sobie optymalne łączenie różnych rozwiązań technologicznych i przydatnych funkcji. Warto również podkreślić, że modele od Innova charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem oraz wytrzymałą konstrukcją. Dlatego kasy te są polecane firmom, w których duże znaczenie ma design wykorzystywanych urządzeń elektronicznych.

 

 

 

Kasa fiskalna Farex Bursztyn Plus
Kasy fiskalne Farex

Dzisiejsze kasy fiskalne nie służą jedynie do rejestrowania obrotu i wystawiania paragonów. Urządzenia tego typu usprawniają wiele czynności, które są związane z prowadzeniem handlu. Doskonałym przykładem są modele dostarczane na rynek przez Farex. Ponadto, wspomniane kasy rejestrujące mogą się pochwalić świetnym stosunkiem ceny do oferowanej funkcjonalności. Innymi słowy, urządzenia Farex zazwyczaj nie oznaczają dużego wydatku, a w zamian oferują niezbędne opcje i parametry.

 

 

 

Kasa fiskalna Emar Solo Bis
Kasy fiskalne Emar

Jakie rozwiązania wpływają na to, że kasę fiskalną można uznać z wszechstronną i funkcjonalną? Aby odpowiedzieć na tak postawione pytanie, wystarczy zapoznać się z modelami produkowanymi przez aktualnie Emar. Nic więc dziwnego, że urządzenia te można dziś spotkać w różnych działalnościach gospodarczych. Zarówno w przypadku pracy w placówkach usługowych bądź handlowych, jak i podczas mobilnego wykonywania obowiązków firmowych, kasy marki Emar wyróżniają się niezawodnością oraz łatwą obsługą.

 

 

 

Kasa fiskalna Elzab K10
Kasy fiskalne Elzab

Kasy rejestrujące tworzone przez Elzab to nie tylko urządzenia stacjonarne czy przenośne, ale także modele przeznaczone do sprawnego zarządzania handlem w dużych systemach sprzedaży. Dlatego też wielu podatników, którzy prowadzą swoje działalności na terenie Polski, decyduje się na eksploatowanie technologii wyprodukowanej przez wspomnianą markę. Co ciekawe, kasy Elzab często wyznaczają trendy w krajowej branży fiskalnej. Stosowane są w nich bowiem nowatorskie rozwiązania dla handlu i usług.

 

 

 

Kasa fiskalna Posnet Ergo
Kasy fiskalne Posnet

W gronie urządzeń, które są produkowane przez Posnet, znajdują się modele uznawane za klasykę na polskim rynku technologii sprzedaży. Wystarczy wspomnieć chociażby o kasach fiskalnych z linii Bingo i Mobile. Równocześnie jednak, modele te czerpią pełnymi garściami z współczesnych osiągnięć technicznych. Dzięki temu urządzenia Posnet cechują się m.in. kompaktowymi gabarytami i szczelnymi konstrukcjami. Oprócz miniaturyzacji, w kasach rejestrujących tej marki często występuje opcja integracji z szalką ważącą.