Drukarki fiskalne Elzab

Drukarki fiskalne Elzab to bardzo zróżnicowane i zarazem funkcjonalne urządzenia dla firm. Wśród modeli tworzonych przez wspomnianego producenta znajdziemy zarówno te stacjonarne, przeznaczone do pracy w punktach handlowych oraz usługowych, jak i mobilne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z drukarek rejestrujących marki Elzab. Ponadto, urządzenia te są zróżnicowane nie tylko pod względem gabarytów czy wagi. Poszczególne modele posiadają także odmienne funkcje i parametry techniczne. A pozwala to na kompleksowe dostosowanie technologii sprzedaży do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej.

Sprawdź drukarki fiskalne produkowane przez Elzab:

Drukarka fiskalna Elzab Zeta
Drukarka fiskalna Elzab Zeta

Elzab Zeta – niewielkich rozmiarów, stacjonarna drukarka fiskalna. Urządzenie wyposażone w moduł kopii elektronicznej i pojemny mechanizm termiczny. Obsłuży do 300 000 produktów i usług, zdefiniowanych w bazie PLU.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Elzab Mera
Drukarka fiskalna Elzab Mera

Elzab Mera – drukarka fiskalna z tradycyjną (papierową) kopią paragonów. Została wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD, porty komunikacyjne RS-232 i USB oraz mechanizm termiczny, który wystawia paragony z prędkością 19 linii/s.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Elzab Mera F
Drukarka fiskalna Elzab Mera F

Elzab Mera F – drukarka rejestrującą, która najlepiej sprawdza się w aptekach, punktach zdrowotno-kosmetycznych oraz hurtowniach farmaceutycznych. Posiada przejrzysty ekran LCD, różne interfejsy komunikacyjne oraz 2-rolkowy mechanizm termiczny.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE
Drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Elzab Mera TE – zaawansowane technologicznie urządzenie, z funkcją obsługi bardzo dużej bazy towarowej. Ponadto, ta drukarka fiskalna zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej, jak również posiada kolorowy wyświetlacz i szybki mechanizm termiczny.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Elzab Mera F E
Drukarka fiskalna Elzab Mera F E

Elzab Mera F E – nowoczesna drukarka fiskalna, która zautomatyzuje obsługiwanie klientów m.in. w aptekach bądź hurtowniach farmaceutycznych. Świetnie współpracuje z komputerem oraz różnymi programami dla firm. Posiada też moduł kopii elektronicznej.

 

 

 

 

 

Drukarka fiskalna Elzab D10
Drukarka fiskalna Elzab D10

Elzab D10 – mobilne urządzenie, w którym zastosowano innowacyjne technologie, m.in. obszerny i odporny na uszkodzenia panel dotykowy. Drukarka wyróżnia się też możliwością obsługi bazy towarowej o pojemności 300 000 PLU.